Judesio kambarys siekiantiems aukštesnio rezultato

Judesio kambarys siekiantiems aukštesnio rezultato idealiai tinka tiems, kurie mankštai nori skirti daugiau dėmesio, atlikti daugiau ir įvairesnių pratimų, stiprinti ne tik pagrindinius kūno raumenis, bet ir giliuosius raumenis, dėl kurių nusilpusios funkcijos jaučiamas nugaros skausmas. Parinktos priemonės leidžia stiprinti juosmens, tarpumentės ir pečių juostos giliuosius raumenims, gerinti stuburo stabilizavimo funkciją, lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją.

 

Mankštosįrangos komplektas „RedCord Portable Gym“
Art. nr. 10210
Pratimai su REDCORD mankštos įranga paremti viso kūno ar atskirų kūno dalių laisvo kybojimo koncepcija. Tai reiškia, kad kabančių virvių dėka pratimai atliekami laisvo kybojimo padėtyje, o savo svorio pagalba sukuriama apkrova, pvz., laisvai kybant kojoms atliekami atsispaudimai arba laisvai kybant rankoms, remiantis keliais į grindis atliekamas rankų stūmimas į priekį ir atgal ir kt. Paraleliai kabančios vertikalios virvės užtikrina taisyklingus biomechaninius judesius visos mankštos metu.
Mankštinantis su REDCORD įranga galima atlikti raumenų atpalaidavimo, tempimo pratimus, lavinti raumenų jėgą ir ištvermę, judesių koordinaciją.
Mankštos įtaisas „Redcord Mini“ gali būti tvirtinamas į lubas naudojant specialius kabliukus, naudojamas permetus per skersinį, fiksuojant prie uždarytų durų ir kt.
Komplekte:
Mankštos įtaisas „Redcord Mini“ – 1 vnt
Rankenėlės „Power Grip“ – 1 pora
Siauri diržai – 2 vnt (gali būti naudojami kaip kojų atramos)
Spec laikiklis „DoorFix“ teraijos įtaiso „Redcord Mini“ fiksavimui ant durų – 1 vnt.
 
Airex mankštos kilimėlis „Corona
Tai ypač aukštos kokybės kilimėliai mankštai, kurie dėl unikalios savo struktūros (uždarų celių) nesugeria drėgmės, palaiko kūno temperatūrą, sukuria ypatingą minkštumo pojūtį – tai ypač aktualu mankštinantis ant šaltų ir kietų grindų. Kilimėlio medžiaga nealergizuoja, neleidžia daugintis bakterijoms, paprasta priežiūra. Pagaminta Šveicarijoje. Dydis: 185x100x1,5 cm. Spalvos: žalia, raudona, mėlyna.
 
Pusiausvyros platforma „BalancePad Elite“
Nepripučiama ir pilnavidurė. Pagaminta iš unikalios struktūros (su uždaromis celėmis) vientisos medžiagos, todėl nesugeria drėgmės, palaiko kūno temperatūrą, išlaiko savo funkcionalumą ir nepraranda savo formos, nesusispaudžia. Abi platformos pusės turi neslystantį paviršių ir yra padengtos smulkiais apvaliais dygliukais, kurie švelniai masažuoja pėdas.
Platformos medžiaga nealergizuoja, neleidžia daugintis bakterijoms, paprasta priežiūra. Pagaminta Šveicarijoje. Dydis: 41x50x6 cm. Spalva mėlyna arba juoda.
 
Pripučiama pusiausvyros pagalvėlė „Sissel BalanceFit“
Daugiafunkcinė priemonė pusiausvyrai ir koordinacijai lavinti, raumenims stiprinti. Abi pagalvėlės pusės padengtos skirtingo kietumo ir dydžio apvaliais dygliukais, todėl pagalvėlė puikiai tinka pėdų masažui ir kraujotakai gerinti, gali būti naudojama kaip sėdėjimo priemonė. Pagalvėlė pripučiama, kietumas reguliuojamas individualiai pagal poreikį. Skersmuo 34 cm.
Pripučiama pusiausvyros pagalvėlė suteikia daugiau nestabilumo nei pilnavidurė pusiausvyros platforma.
 
Mankštos kamuoliukas „SoftGym“
Tai universali priemonė mankštai, kurią galima naudoti kaip atramą po galva ir taip atpalaiduoti įsitempusius po darbo dienos sprando raumenis, galima dėti po kryžkauliu ar remtis pėdomis atliekant pratimus ir taip lavinti pusiausvyrą. Puikiai tinka Pilates užsiėmimams.
25 cm skersmens minkštas, malonus liesti, turi neslystantį paviršių. Maksimali rekomenduojama apkrova 90 kg. Komplekte šiaudelis kamuolio pripūtimui. Pagaminta Italijoje.