Apie judesio akademiją

 
Judesio Akademija, kurios steigėja yra UAB „TEIDA“ – viena seniausių reabilitacijos įrangos tiekėjų Lietuvoje, organizuoja tiek teorinius, tiek praktinius seminarus kineziterapeutams, manualinės terapijos specialistams, reabilitologams, sporto klubų ir įvairių sporto šakų treneriams bei kitiems judesio profesijos specialistams.
 
Mokymus veda lektoriai, turintys ilgametę darbinę patirtį, įsisavinę teorines ir praktines žinias, įvaldę efektyviausias gydymo ir treniravimo technikas. Akademijos dėstytojai savo profesines žinias ir įgūdžius nuolat tobulina tarptautinėse stažuotėse, kursuose, aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje, naujų ir senų metodikų tyrinėjimuose.
 
Mūsų tikslas - suteikti galimybę ambicingam ir žingeidžiam „Judesio“ profesijos specialistui tobulinti žmogaus anatomijos, fiziologijos, kineziologijos, reabilitacijos, sportininkų fizinio parengimo žinias, lavinti jau įgytus įgūdžius, išmokti naujų efektyviausių metodikų ir visa tai pritaikyti darbe su pacientais, sportininkais, aktyvų gyvenimo būdą mėgstančiais žmonėmis.
 
Mūsų misija – aktyviai rengti mokymus, bendrauti ir bendradarbiauti su seminarų dalyviais, dalintis idėjomis, naujienomis sporte bei reabilitacijoje.
 
Mūsų dėstytojai individualiai dirba su didelį sportinį meistriškumą turinčiais atletais.