Privatumo politika

Judesioakademija.lt svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems judesioakademija.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais. Mes garantuojame, kad Jūsų registracijos duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą. 

 

DUOMENŲ SAUGUMO GARANTIJA
 
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintai tiklais. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų. Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą. Tokie atvejai gali būti:
 
 • Siuntų pristatymo tarnyba, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes.
 • Prekių atsiėmimo vieta, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys, kad prekės būtų atiduotos būtent Jums.
 
Už judesioakademija.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje ir tuomet saugumą užtikrina banko serveris, kuriame vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl judesioakademija.lt darbuotojams ši informacija neprieinama.
 
Svarbu: judesioakademija.lt e-parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.
 

 

TAISYKLĖS
 • E-parduotuvėje judesioakademija.lt įsigyti prekes turi teisę fiziniai ir juridiniai asmenys.
 • E-parduotuvėje judesioakademija.lt registruotis gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.
 • Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą.
 • Registruojantis būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą: tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet taip pat formuojant PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas prekes.
 • Registruojantis būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį. Prieš išsiųsdami užsakymą, judesioakademija.lt personalas gali kreiptis dėl papildomos informacijos.
 • Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis judesioakademija.lt svetaine gali būti ribojamos.
 • Klientas atsako už pristatymo informacijos tikslumą.
 • Pateikus netikslią (ar klaidingą) pristatymo informaciją, tjudesioakademija.lt neatsako už galimus pristatymo nesklandumus.
 • Įsipareigojame, kad registracijos ir užsakymo duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymus.
 • Įsipareigojame neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.
 • Įsipareigojame, kad duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus
 • perskaityti arba pakeisti trečių šalių.
 • Judesio Akademija turi teisę reikalauti atlyginti užsakymo transportavimą, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės gražinimo, keitimo atvejais, jei taip nutiko kliento iniciatyva.