Judesio kambarys kasdienei mankštai

Įsirengti judesio kambarį kasdienei mankštai rekomenduojama tiems, kurie nori efektyviai prasimankštinti kiekvieną dieną ir tam skirti minimaliai laiko per dieną (10-15 minučių), stiprinti pagrindinius raumenis, ypač kojų ir rankų, bei atlikti viso kūno tempimo pratimus.

 

Švediška sienėlė mankštai
Tai viena seniausių ir bene labiausiai pasiteisinusių mankštos priemonių, kuri leidžia be didelių pastangų greitai ir efektyviai atlikti pratimus pagrindinėms raumenų grupėms. Švediška mankštos sienelė ypač tinka tempimo pratimams, kurie yra labai svarbūs sustingusiems raumenims po darbo dienos, atlikti.
Sienelės yra dviejų aukščių: 180 cm arba 250 cm, plotis 90 cm. Tvirtinama prie sienos. Medinis skersinis kabinamas ant švediškos sienelės, ypač tvirtas.
 
Gymnic mankštos kamuolys
Tai bene plačiausiai paplitusi šiuolaikinė mankštos priemonė, leidžianti mankštos metu apsaugoti stuburą nuo perkrovų, saugiai ir efektyviai stiprinti giliuosius stuburo raumenis, gerinti pusiausvyrą. Gymnic mankštos kamuolys efektyvi priemonė ne tik mankštai atlikti, bet ir lavinti taisyklingą fiziologinę kūno padėtį (laikyseną) sėdint. Parenkamas pagal žmogaus ūgį.
 
Airex mankštos kilimėlis „Fitline180“
Tai ypač aukštos kokybės kilimėliai mankštai, kurie dėl unikalios savo struktūros (uždarų celių) nesugeria drėgmės, palaiko kūno temperatūrą, sukuria ypatingą minkštumo pojūtį – tai ypač aktualu mankštinantis ant šaltų ir kietų grindų. Kilimėlio medžiaga nealergizuoja, neleidžia daugintis bakterijoms, paprasta priežiūra. Pagaminta Šveicarijoje. Dydis: 180x60x1 cm. Spalva žalia.
 
Thera-band mankštos juostos
Tai mankštos priemonė paplitusi visame pasaulyje tarp reabilitacijos ir fitneso specialistų. Thera-band mankštos juostos veikia elastinio pasipriešinimo principu, kuris atkartoja natūralų žmogaus raumenų darbą, todėl leidžia natūraliai ir netraumuojant sąnarių treniruoti raumenis. Thera-Band mankštos juostos yra skirtingų tamprumų. Kiekvieno tamprumo juosta yra skirtingos spalvos, todėl juostą lengva pasirinkti ir prisitaikyti pagal savo fizinį pajėgumą. Galima rinktis juostas su lateksu arba be latekso. Juostų be latekso privalumai: ilgaamžiškumas, nereikia talkuoti ir nesulimpa, be kvapo.
Tvirtinant Thera-band juostas prie specialių dirželių ir laikiklių, galima atlikti įvairesnių pratimų atskiroms kūno dalims:
 
Mankštos kamuoliukas „SoftGym“
Tai universali priemonė mankštai, kurią galima naudoti kaip atramą po galva ir taip atpalaiduoti įsitempusius po darbo dienos sprando raumenis, galima dėti po kryžkauliu ar remtis pėdomis atliekant pratimus ir taip lavinti pusiausvyrą. Puikiai tinka Pilates užsiėmimams. 25 cm skersmens minkštas, malonus liesti, turi neslystantį paviršių. Maksimali rekomenduojama apkrova 90 kg. Komplekte šiaudelis kamuolio pripūtimui. Pagaminta Italijoje.